Polityka prywatności

Zasady korzystania z zasobów strony Ścieżki Zdrowia

§1

Strona Internetowa www.sciezkidozdrowia.pl obsługiwana jest przez Niezależnego Dystrybutora Coral Club International Ścieżki Zdrowia Sp. z o.o.

§2

Opisane produkty i informacje zawarte na stronie www.sciezkidozdrowia.pl nie są przeznaczone do leczenia, diagnozowania lub zapobiegania chorobom. Należy skonsultować się ze specjalistą przed zastosowaniem suplementu diety. Materiały zawarte na stronie www.sciezkidozdrowia.pl mają charakter wyłącznie informacyjny. Metody postępowania w doborze sposobu odżywiania, oczyszczania i zabezpieczania organizmu oraz suplementacji, należy skonsultować z dietetykiem lub lekarzem medycyny naturalnej.

§3

Ścieżki Zdrowia Sp. z o.o. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. „O ochronie danych osobowych". Wypełnienie formularza z danymi Użytkownika równoznaczne jest ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie podanych danych osobowych do celów informacyjnych i celów realizacji zamówienia. Dane osobowe Użytkownika będą przetwarzane wyłącznie w celu przekazywania informacji oraz realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia dowodu zakupu i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Państwa dane osobowe będą przechowywane w bazie danych strony internetowej i wykorzystane zgodnie z przeznaczeniem. Gwarantujemy całkowite bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, przekazanych administratorom niniejszej strony internetowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. W tym celu należy wysłać wiadomość z określoną dyspozycją na adres e-mail: sciezkizdrowia@gmail.com

§4

Cookies — małe pliki tekstowe, które są przechowywane na komputerze użytkownika dla celów sprawozdawczości. Możemy użyć tego pliku, gdy powrócą Państwo na stronę internetową, w celu identyfikacji i zapewnienia wygodniejszego korzystania ze strony internetowej. Nasze pliki nie zawierają danych osobowych, takich jak imię, nazwisko czy numer karty kredytowej. Możemy zezwolić osobom trzecim na korzystanie z plików tekstowych znajdujących się na stronie internetowej, nie kontrolując ich zawartości. Przeglądarki internetowe pozwalają na usunięcie dotychczasowych wiadomości tekstowych z dysku twardego, blokowanie ich i/lub powiadamianie, kiedy strona internetowa chce ponownie wykorzystać pliki tekstowe. Jeśli zablokowali Państwo cookies w swojej przeglądarce, prosimy pamiętać o tym, że nie będą mogli Państwo skorzystać ze wszystkich możliwości wykorzystania niniejszej strony internetowej.

§5

Strona internetowa naszej firmy może zawierać linki do innych stron internetowych, utworzonych i zarządzanych przez osoby trzecie, nad którymi nie mamy żadnej kontroli. Wszelkie informacje udostępnione stronom internetowym osób trzecich, mogą zostać wykorzystane przez te strony internetowe do własnych celów. Zalecamy, upewnić się wcześniej czy te strony internetowe są bezpieczne, a dopiero po tym przekazywać jakiekolwiek informacje ich operatorom. Nie bierzemy żadnej odpowiedzialności za zawartość, działania i politykę obcych stron internetowych. Zamieszczenie linków do tych stron w żaden sposób nie wskazuje na to, że w pełni zgadzamy się z ich treścią, działaniami lub polityką bezpieczeństwa.

Źródła wykorzystywane na stronie Ścieżki Zdrowia:

Strona niezależnego dystrybutora Coral Club International

Na tej stronie wykorzystano materiały oficjalnej strony Coral Club International

Powrót do strony głównej