Mózg - centrum dowodzenia.

11.02.2019

5:30 po południu

Katowice - Stawowa 10

Tatiana Kożuszna - lekarz

Zastanawiając się nad naszym zdrowiem, sprawnością fizyczną czy emocjonalną myślimy często o naszej wadze, kondycji, sile, dolegliwościach, które nas trapią, bądź o ich braku, zupełnie lekceważąc w tych rachunkach nasz mózg. A to przecież od niego zależy nasz stan psychofizyczny

 

W krajach zachodnich obserwuje się nowy trend – ćwiczenie mózgu, które stało się ważniejsze niż wizyty w fitness klubach

Dlatego mózg trzeba trenować. W krajach zachodnich obserwuje się nowy trend – ćwiczenie mózgu, które stało się ważniejsze niż wizyty w fitness klubach.

 

To w mózgu zachodzą procesy odpowiadające za to, że oddychamy, że krew krąży w naszych żyłach z konkretnym pulsem, że żyjemy. Również mózg jest odpowiedzialny za kształtowanie naszych postaw i zachowań od początku naszego życia. Odpowiada za nasze emocje, odporność na stres, reakcje na odnoszone sukcesy i na porażki, relacje z otoczeniem.

- W dzisiejszym świecie pełnym pogoni za pieniędzmi, za pracą, za zdobywaniem kolejnych dóbr materialnych wystawiamy nasz mózg na bardzo ciężką próbę. Stresujący tryb życia w ciągłym pędzie powoduje utrwalanie się w mózgu negatywnych wzorców – narastanie i kumulację fal szybkich Beta 2, odpowiadających za stres.
W jaki sposób o niego zabać?
My wiemy, a Ty możesz wiedzieć, jesli przyjdziesz na spotkanie....

Dane do przelewu:

ING Bank Śląski

91 1050 1562 1000 0092 0240 0553

Wiesław Mularski

Bilety:

10 PLN - pozostało 24 Zarezerwuj Dodaj do kalendarza Powrót