Cztery kroki do zdrowia

13.10.2018

1 po południu

Warszawa - Słomińskiego 19/116

Marta Knaga i Wiesław Mularski

Miejsce spotkania : Sala konferencyjna siedziby Coral Club.

Koncepcja 4 kroków do zdrowia to kilkuetapowy proces.
Najwięcej miejsca wagowo w Tobie zajmuje woda, bo aż 75% całości. Jest w przestrzeni międzykomórkowej, mózgu jelitach, skórze a nawet kościach. Logicznie myśląc, jeśli zadbasz o 75% siebie, ciągle, systematycznie i bez przerwy dając możliwość wymiany wody to możesz liczyć na 75% nieustannego zdrowia?  Możesz.
Żeby był stan homeostazy ( równowagi) w organizmie musisz zadbać tak o komórki własne, żeby miały budulec, witaminy , minerały kwasy tłuszczowe.

Wiadomo, że w czasie pracy komórek powstają odpady przemiany materii  toksyczne i te odpady należy z niezwykłą starannością wyprowadzić. W procesie oczyszczania uwzględnić powinieneś także oczyszczanie z pasożytów i całą florę bakteryjną organizmu i zadbać o jej prawidłowy stan. Powinieneś zadbać też, jeśli Twój wiek przekroczył 10 lat, o oczyszczenie układu pokarmowego z złogów jelitowych i kamieni kałowych.
Na koniec powinieneś zadbać o wprowadzenie dobrej flory bakteryjnej i błonnika, witamin, minerałów, budulca i nienasyconych kwasów tłuszczowych, żeby odżywić komórkę, podnieść odporność i zabezpieczyć organizm przed zagrożeniami.
Na cały czas przywracania równowagi potrzebna jest zmiana żywienia.
O szczdegółach usłyszysz 13 pażdziernika o 13:00
Chcesz zarezerwować miejsce?
Zadzwoń 793243956
Organizator Spotkania: Marta Knaga i Wiesław Mularski

Bilety:

Wstęp wolny, bez uprzedniej rejestracji
Dodaj do kalendarza Powrót