Polityka prywatności

Szanowni Państwo, 

Szanując Państwa prywatność i wypełniając obowiązek informacyjny zgodnie z art. 24 ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2016 poz. 922) Informujemy o przetwarzaniu danych osobowych Pozyskanych w procesie zakładania osobistego profilu w naszym serwisie (rejestracja)

Dane zostay pozyskane w drodze realizacji usług tylko i wyłącznie na potrzeby zainteresowania Państwa naszą ofertą usług oraz dla realizacji celów nałożonych właściwymi przepisami. Dane osobowe w żadnym wypadku nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Administratorem państwa danych osobowych jest:

Ścieżki Zdrowia Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dalej Ścieżki Zdrowia) z siedzibą w Tarnowie, ulica B. Limanowskiego, zarejestrowana pod numerem KRS 8733255993

Cel zbierania danych:

  1. realizacja usług,
  2. wysyłania komunikatów, w tym na potrzeby marketingowe.

Jeśli chcesz pozostać z nami w kontakcie i  otrzymywać  informacje o atrakcyjnych promocjach, pakietach specjalnych i wydarzeniach które organizujemy i współorganizujemy, potwierdź niżej:

 

Przetwarzanie danych:

Informujemy, że macie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących, narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (obowiązuje od dnia 25-05-2018).

Administrator danych osobowych zastrzega sobie prawo do zmiany w przyszłości oświadczenia o ochronie danych. W przypadku kiedy Administrator danych osobowych wykorzystałby w jakikolwiek inny sposób Państwa osobiste informacje, niż podano w oświadczeniu o ochronie danych osobowych w momencie ewidencji danych, będziemy starali się powiadomić Państwa e-mailem przy użyciu ostatnio dostępnych nam danych kontaktowych. W przypadku braku z Państwa strony pozwolenia na kontakt z Państwem nie będziemy wysyłać powiadomienia ani nie będziemy wykorzystywać Państwa informacji w żaden inny sposób.. W razie jakichkolwiek pytań, zażaleń, propozycji lub wątpliwości związanych z przestrzeganiem przez nas powyższych zasad ochrony danych osobowych czy też wykorzystywania lub publikowania Państwa informacji przez Administratora danych osobowych prosimy o wiadomość na adres sciezkizdrowia@gmail.com

Z poważaniem,

Ścieżki Zdrowia

Powrót do strony głównej