Oczyszczanie jelit

Moi drodzy, opiszę Wam jak ja przechodziłam te dwa tygodnie detoxu z Colo Vada Plus. Zaczęłam od oczyszczania zestawem Coral Detox przez miesiąc. Pijąc od dłuższego czasu wodę z Coral Mine. Pierwszy dzień Colo Vada Był ból głowy, drugi, był straszny ból głowy, ale był on spowodowany zbyt małą ilością picia wody z Coralem. Walczyłam dzielnie i nie poddałam się. Trzeci dzień już było w porządku, bez bólu głowy. Pierwsze siedem dni byłam na diecie jarzynowej. Jarzyny pod każdą postacią: jako smooties, sałatki doprawiane oliwą, zupy i jarzyny gotowane na parze. Dla mnie najlepszą opcją okazały się zupy. Na śniadanie i obiad. Robiłam po dwie zupy na dwa dni. Żeby mi się tak szybko nie znudziły. Do toalety nie biegałam tak bardzo często, żeby nie móc pracować. Skończył się tydzień jarzynowy i nadeszły 4 dni głodówki. Ale okazało się, że to nie takie straszne, Saszetki z glinką świetnie wypełniały mój żołądek i wcale się nie chciało tak bardzo jeść. Kiedy mnie przycisnęło, zjadłam pół ugotowanego buraka, i było ok. Przez te 4 dni głodówki to co widziałam w toalecie, było straszne. Bałam się tam zaglądać.

(Przez okres głodówki byłam trochę osłabiona i zmęczona) Skończyły się 4 dni głodówki i wróciłam do jarzynowych trzech dni. Przyznam się, że brakowało mi bardzo jajek no i troszkę mięska. Prze okres jarzynowy miałam bardzo dużo energii, Powiem wręcz, że mnie rozsadzała. Czułam się świetnie. Lekka , nie ociężała, szczęśliwa. Odkąd zmieniłam dietę zrobiłam Coral Detox i Colo Vada Plus schudłam 8,5 kg Wagę utrzymuję ale też pilnuję nawyków żywieniowych (5 posiłków dziennie) I zdrowo się odżywiam. Nie powiem, że czasami nie grzeszę, i nie zjem czegoś zakazanego ale… to są małe grzeszki.
Chciałam Was wszystkich uczulić jeśli chcecie zacząć Colo Vada Plus to najważniejsze jest przygotować się do niej pijąc wodę z Coralem. Żeby uniknąć problemów i lepiej się oczyścić.

Aga P
Powrót