×

Dołącz do naszej społeczności

 

Privilege

Z wielką przyjemnością prezentuję NOWOŚĆ, cudowne kosmetyki przeciwdziałające efektom starzenia w natychmiastowym tempie. Oparte na ekstrakcie z kawy Kona
Już niedługo dostępne zabiegi z udziałem tych kosmetyków.

Hawaje - to tu na wulkanicznych zboczach Wyspy, nad lekką i żyzną glebą, powstaje specjalna kawa - Kona. Tropikalny klimat i bogata wulkaniczna gleba na rajskiej wyspie dają rzadką i wyśmienitą odmianę kawy. Każde ziarno nasyca się użytecznymi i niezbędnymi minerałami. We wszystkich produktach PRIVILEGE zachowane są korzystne właściwości hawajskiej ziemi. Ekstrakt z oleju kawowego Kona ma właściwości przeciwzmarszczkowe i jest uważany za wielki walor estetyczny.
W linii produkcyjnej PRIVILEGE zastosowano ziarna kawy Kona, zgodnie z najnowocześniejszymi badaniami naukowymi, ziarna kawy Kona mają silne działanie antyoksydacyjne, które neutralizuje wolne rodniki, chroni komórki, czyni skórę zdrową i elastyczną.

Kosmetyki na bazie kawy szybko przywracają skórze, nadając jej elastyczność i świeżość.

Ziarna kawy Kona zawierają ponad dwa tysiące składników; Najważniejsze z nich to witaminy z grupy B, minerały, żelazo, potas, siarka, wapń, fosfor, sód, azot, kwas organiczny - kawa, cytryna, chlorogen, węglowodany - cukier, glukoza,
galaktoza, garbniki, olejki eteryczne i naturalnie kofeina.

- Ekstrakt kawy Kona i olej kawowy stymulują naturalne procesy samoregulacji skóry, aktywując metabolizm, mikrokrążenie krwi, procesy regeneracyjne.
- tonuje i poprawia zawartość skóry;
- zmniejszyć obrzęk, ślady zmęczenia i cienie.
- Zwiększa elastyczność, wygładzając teksturę i odcień skóry;
- łagodzi podrażnienia;
- wygładza drobne zmarszczki, zapobiegając ich powstawaniu.
- Chroni przed szkodliwym działaniem promieni UV.

 

Pragnienie kobiet, aby odkryć sekret młodości, od wieków skłania ludzkość do poszukiwań - przecież to właśnie siła  kobiecości od zawsze była źródłem inspiracji i natchnienia.  Bez wątpienia największym atutem kobiet jest ich naturalne,  wewnętrzne piękno, które nie podlega zgubnemu upływowi  czasu. Magia tego, co jeszcze niepoznane, jednocześnie  hipnotyzuje, a zarazem fascynuje, dlatego eksperci, naukowcy i badacze od stuleci poszukują odpowiedzi na  odwieczne pytanie, jak zachować młodość.

Nie jest tajemnicą, że jednym z najważniejszych elementów postrzegania kobiety, jest jej umiejętność zadbania o swoją urodę. W dzisiejszych czasach komplement, "jaka zadbana" brzmi znacznie częściej, a więc znacznie dosadniej niż  zwyczajne słowo "piękna". Właśnie umiejętność zadania o siebie wskazuje skalę powodzenia wśród płci męskiej. Zadbana kobieta to niezależna, stylowa dama znająca swoją wartość, a rozmowa z nią z to przyjemność dla znajomych, a dla bliskich – to powód do dumy i prawdziwy obiekt naśladowania. Wszystko to mówi nam, że dla kobiety być „zadbaną” stało się niezbędnym elementem życia społecznego. A jak mówi mądre przysłowie „Żeby wyglądać na zadbaną należy zadbać o skórę.

Film

Powrót