TERAZ  - 35% 

Colo-Vada Light + Coral-Mine – kompleksowy program, stworzony z myślą o skutecznym oczyszczaniu i detoksykacji, a także w celu witalizacji oraz uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów.

Do każdego programu Colovada trzeba się przygotować! Jest to mocny program oczyszczający - im lepiej się do niego przygotujemy tym mniej skutków oczyszczania będziemy odczuwać! Na pierwszy raz zaleca się właśnie Program Colovada Light 

Etap 1. Detoksykacja (5 dni)

Pierwszy etap programu opiera się na 3 grupach składników roślinnych, które wykazują działanie detoksykacyjne oraz wzmacniające. Fitonutrienty, wchodzące w skład produktu GreenGreen są bogate w błonnik, witaminy i minerały, które skutecznie pobudzają wydalniczą i motoryczną funkcję układu trawiennego oraz wspierają wyprowadzenie złogów z organizmu.

Etap 2. Oczyszczanie (4 dni)

Działanie składników aktywnych, takich jak m.in. łupiny babki jajowatej, siemię lniane i suszone śliwki, jest wzmocnione dzięki zawartości wyciągu z nierozpuszczalnego błonnika, wchodzącego w skład produktu GreenGreen.

Najbardziej widoczny rezultat zostanie osiągnięty pod warunkiem spożywania wystarczającej ilości płynów. Zaleca się również picie soków, najlepiej warzywnych, bez dodatku cukru. Należy unikać spożywania twardych produktów i przestrzegać diety bazującej na pokarmach płynnych, między innymi na zupach i bulionach warzywnych.

Etap 3. Regeneracja (5 dni)

Kompleks naturalnych kultur bakterii probiotycznych, enzymów oraz fitonutrientów, wchodzących w skład produktu GreenGreen przyczyni się do przywrócenia naturalnej flory bakteryjnej, wspomoże pracę układu trawiennego i przyswajanie substancji odżywczych.

Zastosowanie

Produkty wchodzące w skład Programu Colo­Vada Light wykazują na organizm następujące pożyteczne działanie:

  detoksykacyjne;
  przeczyszczające;
  stymulujące perystaltykę jelit;
  normalizujące mikroflorę układu pokarmowego i proces trawienny;
  wzmacniające organizm i przeciwutleniające działanie.

Picie wody podczas stosowania programu:

Podczas stosowania programu należy pić co najmniej 1,5 l wody dziennie z Coral mine . Odpowiednia ilość płynów aktywuje proces oczyszczenia organizmu.

Coral-Mine to produkt naturalny, wyprodukowany w Japonii z głębinowych koralowców kamiennych
Sango żyjących w Morzu Japońskim w pobliżu wysp Okinawa i Tokunoshima. Koralowiec to
wyjątkowa substancja, w której w ciągu ponad 500 milionów lat istnienia została osiągnięta całkowita
harmonia świata zwierzęcego, roślinnego i mineralnego.
Ten zadziwiający twór przyrody występuje jednoczenie w kilku postaciach materialnych: jest zarówno zwierzęciem morskim o przedziwnym kształcie, przypominającym niezwykłe rośliny, utrzymuje się dzięki zawartym w wodzie morskiej solom mineralnym, a żywi się mikroorganizmami morskimi. Szkielet koralowca to kompleks soli mineralnych, który warunkuje jego wyjątkowe właściwości i oddziaływanie na nasz organizm. Zwłaszcza soli wapnia i magnezu. W jego skład wchodzą także: potas, sód, żelazo, fosfor, siarka, krzem, chrom, mangan, cynk i inne pierwiastki. Ten bogaty zestaw naturalnych soli wykazuje pomocne działanie w regulowaniu poziomu zawartości minerałów w organizmie, co wpływa na unormowanie funkcjonowania ważnych układów i narządów organizmu.

Oglądnij filmik o Coral mine

Instrukcję jak przygotować wodę z Coral-mine znajdziesz tutaj: Przygotowywanie wody

Działanie składników czynnych:

Wapń i fosfor kształtują tkankę kostną, stanowią budulec dla wszystkich tkanek łącznych. Podtrzymują stabilną pracę serca, przewodzenie nerwowe i skurcze mięśniowe, podnoszą przepuszczalność błon komórkowych, normują procesy krzepnięcia krwi.
Magnez - wspomaga wapń - zabezpiecza wydzielenie koenzymu ATP i podnosi potencjał energetyczny organizmu, zapewnia stabilny rytm serca, reguluje napięcie mięśni gładkich (naczyń, jelit, pęcherza moczowego i pęcherzyka żółciowego). Zbalansowane połączenie w organizmie wapnia i magnezu (2:1) sprzyja zatrzymaniu wapnia w kościach i utwardzeniu kości. Sód wpływa pozytywnie na ciśnienie osmotyczne, gospodarkę wodną i białkową, niezbędną do podtrzymania pobudzenia neuro-mięśniowego i czynności pompy sodowo-potasowej, zapewniającej regulację wymiany komórkowej. Potas - podstawowy kation wewnątrzkomórkowy, który wspiera gospodarkę wodną, solną i kwasowozasadową, pobudzenie i przewodnictwo nerwowomięśniowe; zabezpiecza stabilność ciśnienia tętniczego, wyprowadza nadmiar płynów z organizmu.

W interakcji z wodą minerały z soli przechodzą do wody i nadają jej pożyteczne właściwości, które sprzyjają:

  osiągnięciu optymalnego poziomu pH;
  unormowaniu ciśnienia tętniczego i rytmu serca;
  zwiększeniu elastyczności mięśni, odbudowie struktury tkanki kostnej i chrzęstnej;
  poprawie stanu naskórka.

Składnik odżywczy

Zawartość w jednej kapsułce

Piasek koralowca
w tym:

1990 mg

Wapń

174 mg

Magnez

56 mg

Sód

18,8 mg

Aby zakupić program Colo vada Light trzeba zarejestrować się na stronie producenta przez ten link Rejestracja. Po tym trzeba wejść na stronę - CCI, zalogować się na swoje konto numerem nadanym przy rejestracji i w wyszukiwarce wpisać Colo vada light Pack

Przeciwwskazania:

Nietolerancja składników, ciąża, karmienie piersią, choroby przewodu pokarmowego, niedrożność przewodu pokarmowego. Przed rozpoczęciem kuracji zaleca się konsultację ze specjalistą.

Osoby cierpiące z powodu choroby tarczycy i stosujące preparaty z jodem, powinny się skonsultować z endokrynologiem.

 

Powrót