PROMARINE COLLAGEN PEPTIDES - PEPTYDY KOLAGENOWE

Promarine Collagen Peptides jest bezpieczny ponieważ podczas produkcji wykorzystuje się kolagen pozyskany ze skóry morskich ryb głębinowych: dorsza, mintaja i plamiaka, które żyją w czystych, ekologicznych wodach oceanu otaczającego część Kanady - Nową Szkocję. Nowa Szkocja to nadmorska prowincja Kanady, która z trzech stron jest okrążona Oceanem Atlantyckim. Dziewicza przyroda i krystalicznie czyste wody czynią to miejscem jednym z najlepszych obszarów do połowu ryb.

Promarine jest niezwykle przyswajalny ponieważ w wyniku hydrolizy cząsteczki kolagenu ulegają rozszczepieniu na łańcuchy aminokwasów, a następnie na podzieleniu ich na peptydy.

KOLAGEN

Jedno z głównych białek strukturalnych ludzkiego organizmu, które stanowi około 30-35% jego ogólnej zawartości białka i 6% łącznej masy ciała. Jest elementem budulcowym skóry, kości, ścięgien, więzadeł, narządów wewnętrznych, włosów, paznokci oraz naczyń krwionośnych. Mniej więcej połowa stężenia kolagenu jest zawarta w skórze.

Nasz organizm sam syntezuje kolagen z białka dostarczanego razem z pożywieniem, jednak po 25 roku życia ten proces stopniowo spowalnia.

Właściwości Kolagenu:

 MORSKI

Kolagen ze skór ryb morskich pod względem struktury jest najbardziej zbliżony do ludzkiego, dzięki czemu organizm szybko go przyswaja.

 PŁYNNY

Płynna forma zwiększa biodostępność produktu, a także umożliwia dokładne odmierzenie dawki i gwarantuje wygodę stosowania.

 HYDROLIZOWANY

Hydroliza – proces polegający na rozszczepieniu cząsteczki kolagenu na łańcuchy aminokwasów, a następnie na podzieleniu ich na peptydy. Im mniejsza cząsteczka substancji, tym wyższy poziom jej przyswajalności.

 KOLAGEN TYPU 1 I 3

Stanowi 95% zawartości kolagenu w organizmie. Kolagen to białko, odpowiedzialne za jędrność i koloryt skóry, napięty owal twarzy, mocne i zdrowe włosy oraz paznokcie. NAJWYŻSZA
PRZYSWAJALNOŚĆ

Rezultaty stosowania

 Mocne, grubsze i błyszczące włosy

 Mocniejsze paznokcie

 Promienna, gładka i nawilżona cera

 Równomierny koloryt skóry

 Jędrna skóra - zmniejszenie zmarszczek

 Zmniejszenie celulitu

 Mocniejsze chrząstki stawowe

10 000 MG MORSKIEGO
HYDROLIZOWANEGO KOLAGENU
O WYSOKIM STOPNIU BIODOSTĘPNOŚCI
W 1 PORCJI!

W skład produktu wchodzą witaminy C, B6 i B7 (biotyna).

Tutaj kupisz Collagen

 

Powrót