Pamiątka z podróży


Ostatnio niosąc „kaganek oświaty” czyli po naszemu odbywając spotkania o zdrowiu   zawędrowaliśmy na Pomorze. Jak wszędzie i tu czekały nas spotkania z ludźmi, którzy chcą być zdrowi, niestety często mając już mocno nadszarpnięte zdrowie. W małym gronie mogliśmy poruszać problemy każdego z nich starając się wytłumaczyć na czym polega zdrowy styl życia, że warto zmienić swoje złe nawyki  żywieniowe, nauczyć się pic dobra wodę i oczyszczać organizm kilka razy w roku a to prędzej czy później  przyniesie upragnione zdrowie i dobre samopoczucie.
Będąc w tych okolicach nie można było nie zawitać do naszych serdecznych znajomych, którzy mają swoja własna Galerię Domową pełną cudownych różności. W swoim domu w Pierwoszynie również goszczą letników, którzy w cudownej atmosferze, z dala od zatłoczonych  plaż spędzają czas w otoczeniu morza i lasów.
Ugoszczeni dobrym jedzeniem ale i wspaniałymi opowieściami mogliśmy odpocząć po trudach pracy. A wyjeżdżając dostaliśmy pamiątkową kartę wydaną z okazji Dziesięciolecia Galerii jako, że Wiesław był również budowniczym jej i zawsze witany jest tam jak najlepszy przyjaciel .
W czasie odwiedzin  galerii wpadły nam w oko przepiękne, szklane Anioły zwane Aniołami Obfitości. Zachwyciliśmy się nimi a od Alinki (właścicielki galerii) dowiedzieliśmy się, że pochodzą ze Świdnicy , autorami są tamtejsi artyści Państwo Kwiatkowscy.  W tajemnicy powiedziano nam, że większą ilość tych Aniołów zakupiła pani ginekolog, która wręcza je swoim pacjentkom starającym się o dziecko i każda, która dostała takiego Anioła zachodzi w ciążę.  I ja, skoro opiekuję się przyszłymi rodzicami  zakupiłam Anioła i wstawiam go tu na grupę  FB "Zanim zajdziecie - przygotowanie do rodzicielstwa" by przyniósł Wam szczęście i radość z bycia rodzicem.  Prawda, że są urocze?

                        

Powrót