Zmień siebie w 90 dni


Zmień siebie w 90 dni

Dołącz do nas już teraz ! :)
W ciągu 90 dni zmienimy swój wygląd (zgubimy zbędne kilogramy) a odzyskamy dobre samopoczucie i energie każdego dnia. Będę z Wami i dla Was. Sama podejmuje wyzwanie iść tą ścieżką przez 90 dni. Będziemy uczyć picia dobrej wody, jedzenia , które da wartości odżywcze a zarazem odciąży nasz organizm od permanentnego trawienia. Oczyścimy organizm z toksyn, bakterii, grzybów i złogów jelitowych.
My w Coral Club wierzymy, że poprzez pracę nad sobą, można zmieniać świat wokół nas. Jesteśmy przekonani, że człowiek powinien posiadać piękną duszę i piękne ciało. Każdy powinien dążyć zarówno do rozwoju intelektualnego, jak i fizycznego.
To nie zawsze jest proste. Czasem brakuje nam determinacji, niekiedy czasu albo chęci pójść na siłownię, powiesić kłódkę na drzwiach od lodówki, odmówić sobie ulubionego deseru – decyzje na które nie każdemu starcza sił. Jednakże wszyscy rozumiemy powiedzenie „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

Program dzieli się na 3 ważne kroki, najważniejszy jest :

Krok 1 - podjęcie decyzji:
Ppodejmij decyzję o zmianie siebie – zostań uczestnikiem programu. Napisz do mnie na FB . Sfotografuj siebie „Przed” (minimum trzy zdjęcia z różnych perspektyw, najlepiej w obcisłym ubraniu). Na jednym z nich obowiązkowo należy trzymać w rękach wydanie gazety z widoczną data wydania. Zapisz swoje parametry (wzrost, wagę, wymiary, rozmiar ubrania).

Krok 2  - zmiana siebie
Jesteśmy w kontakcie, uczymy się pić dobra wodę , ustalamy program oczyszczania organizmu, wprowadzamy zmiany w diecie. Wprowadzamy najbliższą Twoim upodobaniom formę ruchu i notujemy postępy w samopoczuciu i gubieniu kilogramów.

Krok 3 - ocena rezultatów
Należy ponownie wykonać swoje zdjęcia, tym razem „Po” (minimum trzy fotografie z różnych ujęć, opcjonalnie w obcisłym ubraniu)  Na jednym z nich należy trzymać w rękach bieżące wydanie gazety, z widoczną data wydania.
Zapisz swoje nowe parametry (wzrost, wagę, wymiary, rozmiar ubrania). Podziel się wrażeniami z projektu, co było najtrudniejsze a co okazało się łatwiejsze. Opowiedz o następnych planach dla siebie.
Każdy uczestnik konkursu , który dojdzie do końca programu , otrzyma prezent – radość z powodu realizacji swoich zamierzeń , nie poddania się, odnalezienia sił na pozytywną zmianę siebie, z wykonania pierwszych kroków w tym kierunku. Najlepsze wyniki zostaną docenione i zwycięzcy  otrzymają nagrodę niespodziankę.

Powrót