Detox - pierwsze kroki

12-01-2016 r.
…..dziś rozpoczynam trzeci dzień z Coral Mine. Więcej gotuję i zaczyna mi to sprawiać przyjemność. Pilnuję też kaloryczności, pamiętam o zdrowych tłuszczach. Czy mogę również używać kokosowego oleju nierafinowanego? Puree kalafiorowe świetnie zastępuje ziemniaki i już drugi raz upiekłam sobie chlebek na sodzie - superszybko się go robi! Mam wrażenie, że ogólnie czuję się lepiej, język też wygląda lepiej, refluksów mniej, jedynie wzdęcia czasami. Jednak mimo wszystko wciąż popełniam błędy, wydaje mi się że wszystko w porządku a potem np. jem z chlebem pastę rybną. A przecież nie powinnam łączyć białka z węglami…..
15-01-2016 r.
…..Rzeczywiście mam więcej energii i radości
Motywację też uzyskuję dzięki Pani mailom, czuję że to co robię podlega weryfikacji i jestem spokojniejsza, za co dziękuję! Mogę pochwalić się moim odkryciem sprzed dwóch dni - zauważyłam że język jest różowy, gładki, bez nalotów i grudek! Nie miałam takiego odkąd pamiętam….
….Jeżeli chodzi o Coral Mine to stosuję się ściśle do instrukcji. Dobrze wiedzieć, że mogę rozrabiać wrzątkiem. Właśnie chciałam zapytać o ten plastik, ponieważ mam butelkę z plastiku z IKEA bez BPA (Bisfenolu), czy mogę wlewać tam wodę z koralowcem? Mogłabym ją wtedy zabierać na zajęcia….
22-01-2016 r.
…..Od prawie tygodnia biorę Assimilator i lecytynę. Muszę przyznać, że już kilka razy kompletnie zapomniałam, że coś mi dolega :)…. Cieszę się, bo widzę że pokonałam już kawał drogi, wiem jednak że jeszcze wiele rzeczy robię źle i krok po kroku staram się to zmienić.
07-02-2015 r.
….Swoje zdrowie oceniam na bardzo dobrze. Aczkolwiek wciąż mój organizm jest wrażliwy, ostatnio znów przesadziłam z węglowodanami i trochę glutenu też zjadłam. Pojawiły się bóle brzucha, ale szybko ustąpiły. Widzę, że nawet jak "zgrzeszę" to organizm szybciej dochodzi do siebie. Regularnie się nawadniam….

Dominika P
Powrót